Мобільний консультант
+38 (067) 249-23-58

Звукоізоляція перегородок

Щоб не плутатися в термінології, одразу внесемо ясність. Коли ми говоримо про перегородки, ми говоримо про побудову стіни, якої не було. Звукоізоляцію існуючих міжкімнатних перегородок ми розглядаємо, як звукоізоляцію стін, і на цій сторінці мова про неї не піде. Отже, у вас немає стіни, але вона потрібна. По можливості тонка та легка і обов'язково з хорошою звукоізоляцією. Якщо питання стоїть так, то ви потрапили за адресою.

Каркасно-обшивні гіпсокартонні звукоізолюючі перегородки

Швидкий монтаж. Відмінна звукоізоляція. Можливість досягати потрібних показників щодо захисту від шуму, варіюючи товщину і матеріали, які застосовуються.

Це найпоширеніший варіант багатошарової перегородки. Найчастіше має три шари. Зовнішні жорсткі шари відбивають звукові вібрації, внутрішній простір перегородки заповнено акустичною ватою, яка виконує роль звукопоглинаючого шару. Для досягнення підвищених характеристик захисту від шуму, товщина звукопоглинаючого шару може збільшуватися. Також, перегородка може робитись подвійною.

Варто прочитати
Звукоізоляція квартири

Загальні принципи звукоізоляції. З чого почати, на що звернути увагу.

Звукоізоляція міжкімнатних перегородок

Огляд звукоізолюючих перегородок. Одношарові, багатошарові перегородки. Порівняльні таблиці. Керівництво з вибору.

Звукоізоляція стін в квартирі

Детальний опис основних звукоізолюючих стінових конструкцій, порівняльні таблиці з критичними параметрами, відео-інструкції.

Нормативні документи

Добірка нормативних документів: ДБН, санітарні норми, регламенти.

Якщо ви корпоративний замовник, то обов'язково спробуйте знайти підходящі рекомендації з Вашої проблеми в розділі «Типові проблеми»
Якщо Ви не впевнені у виборі або у Вас виникли будь-які питання