Мобільний консультант
+38 (067) 249-23-58

Рішення

Кожна проблема, що стосується звуко-віброізоляції, безумовно індивідуальна. Однак, конструктивні рішення, що застосовуються на практиці для вирішення такого роду проблем часто схожі. На основі власного багаторічного досвіду інженерний відділ підготував альбоми інженерних рішень. В цьому розділі Ви знайдете конструкції з наших альбомів.

Типові рішення зі звукоізоляції

Це базовий набір інженерних конструкцій, який дозволить успішно вирішити типові питання звукоізоляції стін, підлоги й стелі. Конструкції, наведені в цьому списку на 99% закривають проблематику звукоізоляції квартир.

Типові рішення для віброізоляції

Зверніть увагу, що при виборі рішення з віброізоляції, важливо не тільки правильно підібрати конструкцію, але й зробити правильний інженерний розрахунок для вибору потрібного матеріалу.

Варто прочитати
Звукоізоляція стін в квартирі

Детальний опис основних звукоізоляційних стінових конструкцій, порівняльні таблиці за основними параметрами, відео-інструкції.

Звукоізоляція стелі в квартирі

Стельові звукоізоляційні конструкції: опис, порівняння, відео-інструкції.

Звукоізоляція підлоги в квартирі

Детальний опис основних звукоізолюючих конструкцій для підлоги, порівняльні таблиці за основними параметрами, відео-інструкції.

Звукоізоляція міжкімнатних перегородок

Облаштування звукоізоляційних міжкімнатних перегородок. Типові рішення й конструкції, основні складові звукоізоляційних перегородок.

Якщо ви є корпоративним замовником, то спробуйте знайти відповідні рекомендації з Вашої проблеми в розділі «Типові проблеми»
Якщо Ви не впевнені у виборі або у Вас виникли будь-які питання