Мобільний консультант
+38 (067) 249-23-58

Альбоми інженерних рішень

В цьому розділі представлені альбоми інженерних рішень, підготовлені інженерним відділом Acoustic Group на основі власного багаторічного досвіду. Їх всього два. Усередині компанії ми називаємо їх просто - червоний і синій. В «червоному» альбомі представлені звукоізолюючі конструкції із застосуванням виключно наших матеріалів. Вони можуть застосовуватись як приватними особами, так і бізнес-замовниками. «Синій» альбом, підготовлений в тісному співробітництві з компанією Gyproc, орієнтований виключно на В2В сегмент (офіси, готелі, кінотеатри, тощо).
Альбом Звукоизолирующие конструкции

Альбом «Звукоізолюючі конструкції»

Це базовий набір інженерних конструкцій, який дозволить успішно вирішити неспецифічні питання звукоізоляції стін, стелі та підлоги. Конструкції, наведені в цьому списку на 99% закривають проблематику звукоізоляції квартир.

Альбом «Звукоізолюючі системи Saint-Gobain для готелів, офісів та кінотеатрів»

В альбомі представлені типові інженерно-технічні рішення, які застосовуються в будівництві, для досягнення необхідної шумоізоляції за допомогою фірмових матеріалів Gyproc, Isover та Acoustic Group. Запропоновані конструкції пройшли успішну апробацію на практиці та підтвердили свої акустичні та експлуатаційні характеристики.

Якщо Ви не впевнені у виборі або у Вас виникли будь-які питання