Мобільний консультант
+38 (067) 249-23-58

Ресторани і кафе

При проєктуванні, будівництві і реконструкції підприємств громадського харчування (ресторанів і кафе) необхідно належну увагу приділяти питанням звуко- віброізоляції, а також створенню необхідного акустичного комфорту в приміщеннях. Перш за все, ці питання є актуальними для вбудовано-прибудованих приміщень, що межують з житловим будинком або готелем. При влаштуванні звукоізоляції в ресторанах застосовуються вимоги ДБН "Захист від шуму".

Багаторічна практика показала, що натурні вимірювання звукоізоляції реальних будівельних конструкцій завжди виявляються нижче значень, отриманих для цих конструкцій в лабораторних умовах. Це обумовлено наявністю непрямих шляхів передачі шуму між приміщеннями, а також реальною якістю будівельно-монтажних робіт. Тому для ресторанів, що межують з квартирами, як для приміщень з високими рівнями шумів, застосовується методика комплексної звукоізоляції всіх поверхонь за системою: "підлога-стіна-стеля".

Ключові цифри

55 дБА

допустимий еквівалентний рівень шуму в залі кафе, ресторанів

57 дБ

мінімально необхідна звукоізоляція стін та перекриттів, які відокремлюють приміщення квартир від ресторанів

в 99% випадків

поліпшити акустичний комфорт, створити приватну атмосферу і знизити гучність в ресторані або кафе, можна, застосувавши в обробці звукопоглинальні матеріали.

Питання звуко-віброізоляції і акустики в приміщеннях кафе і ресторанів:

  • Звукоізоляція між залами ресторанів і квартирами або готельними номерами (шумоізоляція стін і перегородок, звукоізоляція стель і підлог);
  • Звуко- і віброізоляція інженерного устаткування: зниження шуму від систем вентиляції і кондиціонування, шуму холодильного та кухонного обладнання, а також інших прилеглих технічних приміщень (віброізоляція холодильних машин, шумоізоляція чілерів і т.п.);
  • Акустичний комфорт в приміщеннях залів ресторанів і кафе, особливо в разі використання в них живого музичного супроводу або караоке.
Отримати консультацію

Інтерактивна карта рішень

Рекомендації Acoustic Group

Альбом інженерних рішень "Звукоізолюючі системи GYPROC"

Проєктування звукоізоляції між приміщеннями виконується із застосуванням рішень і конструкцій даного альбому. В альбомі наведені схеми і лабораторні значення звукоізоляції для різних варіантів стін і перегородок, підлог і стель.

Альбом інженерних рішень Acoustic Group

Віброізоляція інженерного обладнання виконується відповідно до схем з альбому (розділи 6-7). Для вирішення завдань по віброізоляції застосовуються матеріали сімейства еластомерів з поліуретану Sylomer і Sylodyn, а також пружинні віброізолятори Isotop і віброподвеси ВІБРОФЛЕКС М8.

Декоративно-акустичні матеріали

Для створення необхідного акустичного середовища в приміщеннях ресторанів і кафе на стелі і стінах застосовуються звукопоглинальні оздоблювальні матеріали різного типу. Ми впевнені, що в нашому каталозі, ви зможете знайти те, що потрібно.

Акустичне напилювання покриття SonaSpray

Матеріал застосовується в приміщеннях великого об'єму (з другим світлом) для зменшення часу реверберації (гулкости) і зниження рівня шуму.

Консультація зі звукоізоляції та акустики ресторанів і кафе

Фахівці Acoustic Group допоможуть вирішити будь-які питання зі звукоізоляції, віброізоляції та акустиці ресторанів і кафе.