Мобільний консультант
+38 (067) 249-23-58

Інженерний консалтинг

Навіть повний спектр найсучасніших акустичних матеріалів без точного рецепту їх застосування не здатен вирішити практично жодне з потенційних завдань архітектурно-будівельної акустики. Навпаки, застосування будь-якого спеціалізованого матеріалу без детального аналізу ситуації і точного прогнозу його акустичної ефективності в конкретній ситуації, може тільки призвести до збільшення шуму за рахунок паразитних резонансів або ж до "переглушення" приміщення (якщо мова йде про акустичне оздоблення).

"Краще один раз "почути" на об'єкті, ніж сто разів побачити на плані" - іноді без детального аналізу ситуації безпосередньо на об'єкті практично неможливо знайти єдине правильне рішення поставленої задачі. Для того, щоб в повній мірі гарантувати замовникам високий акустичний ефект від застосування спеціалізованих матеріалів, в компанії існує послуга "виїзд інженера-акустика на об'єкт". Подібно лікарю, який відвідує пацієнта, інженер здійснює обстеження об'єкту, виявляє причини акустичних дефектів або підвищеного шуму і пропонує заходи, що дозволяють вирішити поставлені задачі.

Одним з напрямків діяльності компанії є широка просвітницька та консалтингова діяльність в області архітектурної та будівельної акустики. Для правильного та ефективного застосування акустичних матеріалів і технологій у всіх наших підрозділах (крім складських комплексів) ми надаємо детальні та безкоштовні консультації. Наші інженери, що працюють у відділах інженерного консалтингу, допоможуть вам у вирішенні завдань шумоізоляції або створення необхідної акустики приміщення в будь-який час з 9.00 до 18.00, крім суботи та неділі. Приходьте до нас на консультацію!

Відділ інженерного консалтингу м. Київ

Більш детальна інформація про інженерний відділі представлена на сайті acoustic-group.com.ua