Мобільний консультант
+38 (067) 249-23-58

Навчальні заклади

При проєктуванні, будівництві і реконструкції будівель освітніх установ (шкіл, інститутів, університетів і т.п.), створення комфортного акустичного середовища є завданням вищого пріоритету. У чинному ДБН є вимоги по звукоізоляції приміщень навчальних класів та аудиторій, але поки відсутні вимоги до їх акустичних параметрів.

Ключові цифри

40 дБА

гранично допустимий рівень шуму в навчальному класі, бібліотеці, вчительській кімнаті (згідно ДБН В.1.1-31 діє до: 2013 "Захист від шуму")

55 дБА

гранично допустимий рівень шуму на території, що безпосередньо прилягає до школи (згідно ДБН В.1.1-31 діє до: 2013 "Захист від шуму")

0,5 сек.

оптимальний час реверберації в класі загальноосвітньої школи (час, за яке рівень звуку зменшується на 60 дБ)

50 дБ

мінімальна звукоізоляція між двома навчальними класами, між коридором і навчальним класом (згідно ДБН В.1.1-31: 2013 "Захист від шуму")

Питання звуко-віброізоляції і акустики в освітніх установах:

  • Звукоізоляція навчальних класів та аудиторій.
  • Звуко- і віброізоляція інженерного устаткування: зниження шуму від систем вентиляції і кондиціонування, а також інших прилеглих технічних приміщень (віброізоляція холодильних машин, шумоізоляція чілерів і т.п.). При цьому об'єкти захисту - безпосередньо навчальні класи та аудиторії, а також прилеглі до технічних приміщень побутові та адміністративні приміщення.
  • Створення необхідного акустичного середовища в навчальних класах і аудиторіях. Застосування акустичних оздоблювальних матеріалів (підвісні стелі та стінові панелі) знижує гучність в приміщенні. Це сприятливо позначається на якості і результаті навчальних процесів, знижує загальну стомлюваність учнів.
Отримати консультацію

Інтерактивна карта рішень

Почуйте різницю. Ефект роботи напилення Sonaspray (ДО і ПІСЛЯ)

Рекомендації Acoustic Group

Альбом інженерних рішень "Звукоізолюючі системи GYPROC"

Проєктування звукоізоляції між навчальними класами і аудиторіями проводиться із застосуванням рішень і конструкцій даного альбому. В альбомі наведено схеми і лабораторні значення звукоізоляції для різних варіантів стін і перегородок, підлог і стель.

Альбом інженерних рішень Acoustic Group

Віброізоляція інженерного обладнання виконується відповідно до схем з альбому (розділи 6-7). Для вирішення завдань по віброізоляції застосовуються матеріали сімейства еластомерів з поліуретану Sylomer і Sylodyn, а також пружинні віброізолятори Isotop і вібропідвіси Шуманет-коннект М8.

Декоративно-акустичні матеріали

Для створення необхідного акустичного середовища в приміщеннях навчальних класів і аудиторій на стелі і стінах застосовують звукопоглинаючі оздоблювальні матеріали різного типу. Ми впевнені, що в нашому каталозі, ви зможете знайти те, що потрібно.

Акустичне напилювання покриттів SonaSpray

Матеріал застосовується в приміщеннях великого об'єму (наприклад, в приміщеннях навчальних аудиторій, актових і спортивних залах) для зменшення часу реверберації (лункості) і зниження рівня шуму.

Консультація зі звукоізоляції в навчальних закладах
  • Я даю згоду на обробку своїх персональних даних
  • ознайомитися з угодою користувача

Фахівці Acoustic Group допоможуть вирішити будь-які питання зі звукоізоляції, віброізоляції та акустики в навчальних закладах.