Звукоізоляція стін і стель
Звукоізоляція стін та стель технологічно схожі. В обох випадках питання вирішується за допомогою звукоізолюючих облицювань: каркасних або безкаркасних. Вибір відповідного рішення при цьому залежить від багатьох чинників: вимог до додаткової звукоізоляції, допустимої товщини, несучих здібностей поверхні, яка ізолюється, тощо.Безкаркасна звукоізоляція стін та стель ЗІПС
Тонке облицювання - від 53 мм. Простий та швидкий монтаж. Мінімальний ризик помилки при монтажі.
ЗвукоІзолююча Панельна Система (ЗІПС) - це готові сендвіч-панелі. Кріплення панелей відбувається безпосередньо до стіни чи стелі через спеціальні вібровузли, які перешкоджають передачі звукових коливань від несучої поверхні на зовнішню поверхню панелей. Примикання до суміжних поверхонь реалізується через вібродемпфуючі підкладки, а шви та місця кріплення панелей з зовнішньої сторони герметизуються віброакустичним герметиком.
Каркасна звукоізоляція стін та стель
Товщина облицювання - від 90 мм. Монтаж потребує навичок роботи з каркасними системами. Існує ризик помилки при монтажі.
Основа облицювання - це металевий каркас, який кріпиться до поверхні або звукоізольованим до цього суміжним поверхням. Для покращення звукоізолюючих властивостей конструкції кріплення каркасу краще виконувати через вібропідвіси. Каркас обшивається листами важкого гіпсокартону в два шари, а внутрішні порожнини заповнюються акустичною ватою. Примикання до суміжних поверхонь реалізується через вібродемпфуючі підкладки, а шви герметизуються віброакустичним герметиком.
Загальні принципи звукоізоляції. З чого почати, на що звернути увагу.
Детальний опис основних звукоізолюючих стінових конструкцій, порівняльні таблиці з критичними параметрами, відео-інструкції.
Стельові звукоізолюючі конструкції: опис, порівняння, відео-інструкції.
Влаштування звукоізолюючих міжкімнатних перегородок. Типові рішення та конструкції, основні складові звукоізоляційних перегородок.