Мобільний консультант
+38 (067) 249-23-58

Шумозахисні екрани

Ми щодня стикаємося з міськими шумами. Основні джерела такого шуму - автомобільний і залізничний транспорт, робота вентиляційного обладнання, промислові виробництва. Вирішити проблему з подібними шумами дозволяє використання шумозахисних екранів. Вони встановлюються уздовж доріг, захищають інженерне обладнання, відокремлюють шумні зони у великих виробничих приміщеннях. У лінійці шумозахисні екрани представлені власним брендом Саундлюкс.

Шумозахисні екрани вздовж автомобільних і залізничних шляхів

Вирішують проблему захисту прилеглих будинків і пішоходів від шуму автотраси або залізниці.

Шумозахисні огородження формуються з набірних елементів лінійки екранів Саундлюкс. Можлива висота - до 4 метрів. Як правило, використовуються комбіновані варіанти, що поєднують шумопоглинаючі, шумовідбивні, світлопрозорі панелі. Готова конструкція легко миється, що важливо для міських служб. Завдяки тому, що всі металеві деталі на виробництві покривають холодним цинком, огородження мають тривалий термін служби - понад 10 років.

Шумозахисні паркани для приватного сектора

Рішення проблеми постійного шуму від прилеглих доріг, а також від шуму близько розташованого трансформатора, тощо

Шумозахисний паркан формується зі складальних елементів лінійки екранів Саундлюкс. Можлива висота огородження - до 4 метрів. Можливе використання в комбінації шумопоглинаючих, шумовідбивних, світлопрозорих панелей. Можливе використання похилої верхньої частини.

Шумозахисні огородження зовнішніх блоків систем кондиціонування

Захищають від шуму інженерного обладнання (блоки кондиціонерів, вентиляторів, електрогенератори).

Шумозахисні огородження формуються з набірних елементів лінійки екранів Саундлюкс. Висота конструкції розраховується індивідуально в залежності від розмірів обладнання і віддаленості огородження. Як правило, використовуються комбіновані варіанти, що поєднують шумопоглинаючі і шумовідбивні панелі. Всі металеві деталі огороджень покриті холодним цинком, що забезпечує тривалий термін служби - понад 10 років.

Шумозахисні екрани на виробництвах

Дозволяють відгородити особливо гучне обладнання на виробництві, істотно знижують шум в інших частинах цеху.

Шумозахисні огородження формуються з набірних елементів лінійки екранів Саундлюкс. Можлива висота - до 4 метрів. Як правило, використовуються комбіновані варіанти, що поєднують шумопоглинаючі, шумовідбивні, світлопрозорі панелі. Конфігурація екранів підбирається індивідуально в залежності від поставленого завдання.

Якщо Ви не впевнені у виборі або у Вас виникли будь-які питання