Мобільний консультант
+38 (067) 249-23-58

Готелі

При проєктуванні, будівництві і реконструкції готельних комплексів особливу увагу слід приділяти акустичному комфорту в приміщеннях номерного фонду, а також в громадських місцях.

За статистикою провідних готельних операторів світу найбільш частою скаргою гостей готелю є шум, що складає близько 25% від усіх негативних відгуків. Даний фактор значно впливає на рейтинг готелю в системах бронювання і як наслідок - на кількість гостей, вартість проживання. Таким чином, хороша звукоізоляція і акустична обробка приміщень готельного комплексу є однією зі складових, яка визначає його успішну комерційну експлуатацію. Невипадково провідні готельні оператори, такі як ACCOR і HILTON і інші, впродовж кількох десятиліть використовують свої акустичні стандарти, що регламентують питання будівельної та архітектурної акустики.

Ключові цифри

25%

скарг гостей готелю пов'язано з шумом в спальні номерів

52 дБ

мінімальна звукоізоляція між двома номерами готелю

30 дБА

гранично допустимий рівень шуму в спальні номерів готелю категорії комфортності 3 зірки в нічний час (згідно ДБН В1.1.31:2013)

90 дБА

досягає рівень шуму в технічних приміщеннях, приміщеннях розважального призначення (ресторан, конференц-зал) готельного комплексу

Проблеми звуко-віброізоляції і акустики в готелях

  • Захист від зовнішніх джерел шуму і вібрації (укладання віброізоляційних матів під фундамент, розрахунок необхідної звукоізоляції скління будівлі)
  • Звукоізоляція між приміщеннями номерного фонду (звукоізоляція між номерами, звукоізоляція між коридором і номером готелю)
  • Звукоізоляція між номерним фондом і третьою стороною (ресторан, фітнес, офіс та ін.)
  • Зниження шуму від роботи інженерних систем готелю (вентиляція, кондиціонування, насоси систем водопідготовки і опалення, ліфтове обладнання та ін.): Віброізоляція елементів інженерних систем, звукоізоляція і акустична обробка технічних приміщень, екранування шуму від інженерних установок вуличного виконання
  • Акустичні рішення для громадських зон (лобі, конференц-зали, зони рекреації)

Докладні вимоги до шумоізоляції приміщень в готелях різного рівня і зірковості наведені в Альбомі інженерних рішень "Звукоізолюючі системи GYPROC для готелів, офісів і кінотеатрів."

Отримати консультацію

Інтерактивна карта рішень

Рекомендації Acoustic Group

Звукоізолюючі професійні системи для готелів

Спеціалізований альбом інженерних рішень. Розділ 1 повністю присвячений питанням влаштування звукоізоляції стін і перекриттів в готелях.

Альбом інженерних рішень Acoustic Group

Рішення цього альбому застосовуються для віброізоляції інженерного обладнання (розділи 6-7).

Звукоізоляція та акустика ресторанів і кафе

Проблематика і рекомендації зі звукоізоляції і акустики ресторанів і кафе.

Звукоізоляція та акустика аудиторій і конференц-залів

Рекомендації Acoustic Group за рішеннями для аудиторій і конференц-залів.

Рішення Acoustic Group використовують:

Консультація зі звукоізоляції готеля
  • Я даю згоду на обробку своїх персональних даних
  • ознайомитися з угодою користувача

Фахівці Acoustic Group допоможуть вирішити будь-які питання зі звукоізоляції, віброізоляції та акустики в готелях