Мобільний консультант
+38 (067) 249-23-58

Інженерний супровід

Для досягнення запланованого результату в області архітектурно-будівельної акустики важливе не тільки ухвалення правильних інженерних рішень, але й висока якість виконання будівельно-монтажних робіт. Саме тому ми пропонуємо послуги "шеф-монтажу" і авторського нагляду, що дозволяє в повній мірі втілити в життя всі інженерно-технічні рішення, розроблені або рекомендовані інженерами-акустиками.

Співробітники нашого відділу технічного контролю кожен день вирішують одну з найскладніших прикладних задач: забезпечення заданого акустичного ефекту запланованих заходів в умовах загальної нестабільної якості монтажних та оздоблювальних робіт на будмайданчику.

Багаторічний досвід показує, що витрати на роботи з акустичного супроводу виявляються завжди на порядок менші за витрати на переробку акустично неправильних будівельних конструкцій у випадках, коли такі виправлення взагалі можливі. Таким чином, інженерно-акустичний супровід стає невід'ємною частиною тріади "гарної акустики": спеціальний матеріал - ефективна конструкція - якісне виконання.


Технічний супровід
будівельно-монтажних робіт

Шеф-монтаж віброізоляційних
матів Sylomer

Супровід робіт з
акустичного оздоблення приміщень

Більш детальна інформація про інженерний відділ Acoustic Group представлена на сайті acoustic-group.com.ua