Мобільний консультант
+38 (067) 249-23-58

Акустична експертиза

Приватний або державний Замовник має повне право переконатися в правильності прийнятих проєктних рішень в т.ч. в області архітектурно-будівельної акустики. Для цього існує інститут акустичної експертизи, коли запрошений експерт або організація, які мають значний досвід, знання і авторитет у цій галузі, після ретельного аналізу виданої проєктної документації відповідно до технічного завдання та фактичної акустичної ситуації, видає висновок про доцільність та ефективність прийнятих рішень.

Провідні інженери Acoustic Group регулярно беруть участь в експертизі акустичних рішень різних проєктів. 

Також в експертизу можна віддати вже завершений об'єкт, на якому для підтвердження ефективності прийнятих рішень або виявлення причин недостатності заходів проводяться тестові вимірювання звуко-віброізоляції огороджувальних конструкцій будівель і споруд, а також акустичних характеристик приміщень.

Замовляючи нашу експертизу, Замовник може бути впевнений в тому, що фахівці нашої компанії, діючи виключно в його інтересах, зроблять всі необхідні дії для об'єктивного і всебічного аналізу фактичної ситуації в області архітектурно-будівельної акустики на об'єкті.    

Більш детальна інформація про інженерний відділі представлена на сайті acoustic-group.com.ua