Мобільний консультант
+38 (067) 249-23-58

Акустичні вимірювання і розрахунок звукоізоляції

Натурні акустичні вимірювання подібно медичним лабораторним дослідженням дозволяють більш коректно поставити "діагноз", а найголовніше- це дати точний прогноз результатів "лікування". Вимірювання, що виконуються співробітниками компанії, виявляють відповідність фактичних акустичних характеристик до необхідних і дозволяють об'єктивно оцінити ефективність виконаних звукоізоляційних заходів.

Для виконання науково-акустичних досліджень, необхідних для якісного виконання проєктів, в компанії існує власний науково-технічний відділ, який володіє комплексом сучасних засобів акустичних вимірювань (система малих ревербераційних камер, прецизійні шумоміри, джерела шуму, вібростенди і акустичні інтерферометри).

Роботизована система вимірювань дозволяє протягом години отримувати дані про акустичні характеристики зразків звукоізолюючих або звукопоглинаючих конструкцій, що позитивно позначається на швидкості, точності та ефективності прийнятих рішень.

Одночасно, науковими співробітниками компанії ведеться розробка і впровадження нових методів і програмних засобів розрахунку акустичних характеристик будівельних конструкцій і приміщень. Розроблені інженерні методики розрахунку дозволяють істотно прискорити процес проєктування, а найголовніше, зробити його результати більш точними і надійними.

При виконанні комп'ютерного моделювання акустичних характеристик приміщень наша компанія використовує спеціалізовані комп'ютерні програми: EASE 4.4 (для розрахунку залів з електроакустикою) і ODEON 12.12 (для розрахунку і корекції акустичних характеристик в залах з природним звучанням).


Процес проведення вимірювань ізоляції ударного шуму

Акустичні вимірювання в залі консерваторії

Попередня обробка даних акустичних вимірювань

Вимірювання акустичних характеристик приміщення студії звукозапису

Процес вимірювання рівнів вібрації від метрополітену

Більш детальна інформація про інженерний відділі представлена на сайті acoustic-group.com.ua