Мобільний консультант
+38 (067) 249-23-58

Студії телерадіомовлення і знімальні павільйони

При проєктуванні, будівництві і реконструкції студій радіомовлення та знімальних павільйонів необхідно найсерйознішу увагу приділяти питанням звуко-віброізоляції, а також створенню необхідного акустичного середовища в самих приміщеннях.

В чинному ДБН немає конкретних вимог щодо звукоізоляції приміщень радіостудій і знімальних павільйонів. Тому при проєктуванні кожен замовник визначає такі вимоги самостійно або спирається на галузеві (ОСТ) або зарубіжні стандарти. Як правило, для приміщень з підвищеними вимогами до звукоізоляції успішно застосуються методика комплексної звукоізоляції всіх поверхонь за системою: "підлога-стіни-стеля".

Ключові цифри

не більше 20 дБА

рівень фонового шуму

65-70 дБ

необхідна звукоізоляція огороджувальних конструкцій

0,2-0,4 секунди

рекомендований час реверберації

Питання звуко-віброізоляції і акустики в студіях радіомовлення та знімальних павільйонах:

  • Звуко-віброізоляція приміщень студій радіомовлення та знімальних павільйонів один від одного, а також від зовнішніх джерел шуму (віброізоляція підлог, шумоізоляція стін і перегородок, звукоізоляція стель і підлог).
  • Звуко- і віброізоляція інженерного устаткування: зниження шуму від систем вентиляції і кондиціонування, шуму холодильного обладнання, а також інших прилеглих технічних приміщень (віброізоляція холодильних машин, шумоізоляція чілерів, серверів та ін.).
  • Створення необхідного акустичного середовища в приміщеннях студій і павільйонів. Для кожного типу приміщення (тон-зал, контрольна кімната, або знімальний павільйон) існують свої оптимальні акустичні характеристики, зі своїми допусками. Рекомендовані значення основного акустичного параметру - часу реверберації також мають залежність і від об'єму приміщення. Заданих акустичних характеристик досягають застосуванням на стінах і стелях приміщень необхідної кількості звукопоглинальних оздоблювальних матеріалів.
Отримати консультацію

Рекомендації Acoustic Group

Альбом інженерних рішень Acoustic Group

В альбомі наведені докладні схеми звукоізолюючих конструкцій стін, підлог і міжповерхових перекриттів, а також схеми віброізоляції інженерного обладнання.

Акустичне проєктування

Для досягнення гарантованого результату ми рекомендуємо попередньо змоделювати акустику приміщень і зробити акустичний проєкт, в який будуть закладені необхідні корективи.

Декоративно-акустичні матеріали

Для створення необхідного акустичного середовища в приміщеннях на стелі і стінах застосовуються декоративно-акустичні матеріали різного типу. Ми впевнені, що в нашому каталозі, ви зможете знайти те, що потрібно.

Акустичне напилювання покриттів SonaSpray

Матеріал застосовується в приміщеннях великого об'єму для зменшення часу реверберації (лункости) і зниження рівня шуму.

Консультація з акустики в студіях радіомовлення та знімальних павільйонах

Фахівці Acoustic Group допоможуть вирішити будь-які питання зі звукоізоляції, віброізоляції та акустики в студіях радіомовлення та знімальних павільйонах.