Мобільний консультант
+38 (067) 249-23-58

Нічні клуби, караоке-бари та боулінг

При проєктуванні, будівництві і реконструкції розважальних об'єктів, до числа яких відносяться нічні клуби, караоке і боулінги необхідно найсерйознішу увагу приділяти питанням звуко- віброізоляції, а також створенню необхідного акустичного комфорту в самих приміщеннях.

Перш за все, питання шумоізоляції актуальні для вмонтовано-прибудованих приміщень, що межують з житловим будинком або готелем. Наприклад, багаторічна практика акустичного проєктування показала, що навіть з урахуванням усіх наявних засобів (матеріалів і конструкцій) неможливо виконати звукоізоляцію нічного клубу так, щоб житлове приміщення, що безпосередньо примикає до танцполу, було придатне для проживання. Кожен випадок при звукоізоляції приміщень з високими рівнями шумів або вібрацій (боулінг) повинен бути розглянутий індивідуально, так як неправильні рішення можуть обмежити або унеможливити успішну комерційну експлуатацію об'єкта.

У чинному ДБН немає конкретних вимог щодо звукоізоляції приміщень клубів або караоке, крім заборони прямого сусідства житла і дискотеки/караоке. Тому при проєктуванні кожен замовник визначає такі вимоги самостійно. Як правило, для приміщень з високими рівнями шуму, успішно застосовується методика комплексної звукоізоляції всіх поверхонь за системою: "підлога-стіни-стеля".

Ключові цифри

100 дБА

досягає рівень звуку в нічному клубі/караоке-барі

30 дБА

допустимий еквівалентний рівень шуму в житлових кімнатах квартир в нічний час (22.00-8.00)

40 дБА

допустимий еквівалентний рівень шуму на території житлової забудови в нічний час (22.00-8.00)

менше 1 секунди

рекомендований час реверберації для караоке-залу, обладнаного системою звукопідсилення (точне значення залежить від об'єму приміщення)

Питання звуко-віброізоляції і акустики в клубах, караоке-барах:

  • Звукоізоляція між розважальними закладами і квартирами або готельними номерами (віброізоляція підлог, шумоізоляція стін і перегородок, звукоізоляція стель і підлог);
  • Звуко- і віброізоляція інженерного устаткування: зниження шуму від систем вентиляції і кондиціонування, шуму холодильного та кухонного обладнання, а також інших прилеглих технічних приміщень (віброізоляція холодильних машин, шумоізоляція чиллерів і т.п.). При цьому об'єкти захисту - прилеглі до розважального закладу квартири, готельні номери або офіси та адміністративні приміщення.
  • Створення необхідного акустичного середовища в приміщеннях клубів і караоке, а також акустичного комфорту в боулінгах. Важливо розуміти, що погана акустика в результаті безпосередньо позначається на комерційній успішності закладу. Спад відвідуваності внаслідок поганого звучання відбувається після відкриття поступово, але неминуче. При цьому переоблаштування інтер'єру приміщення вже після запуску проєкту - річ дорога, іноді навіть неможлива без повної зупинки діяльності. Тому такі питання слід детально проробляти на стадії проєктування і будівництва.
Отримати консультацію

Рекомендації Acoustic Group

Альбом інженерних рішень Acoustic Group

В альбомі наведено докладні схеми звукоізолюючих конструкцій стін, підлог і міжповерхових перекриттів, а також схеми віброізоляції інженерного обладнання.

Акустичне проєктування

Для досягнення гарантованого результату ми рекомендуємо попередньо змоделювати акустику приміщень і зробити акустичний проєкт, в який будуть закладені необхідні корективи.

Декоративно-акустичні матеріали

Для створення необхідного акустичного середовища в приміщеннях на стелі і стінах застосовують декоративно-акустичні матеріали різного типу. Ми впевнені, що в нашому каталозі, ви зможете знайти те, що потрібно.

Акустичне напилювання покриттів SonaSpray

Матеріал застосовується в приміщеннях великого об'єму для зменшення часу реверберації (лункості) і зниження рівня шуму.

Консультація по звукоізоляції та акустиці нічних клубів/караоке-барів/боулінгів
  • Я даю згоду на обробку своїх персональних даних
  • ознайомитися з угодою користувача

Фахівці Acoustic Group допоможуть вирішити будь-які питання по звукоізоляції, віброізоляції та акустиці в нічних клубах, караоке-барах та боулінгу.